Work

فراهمایش – مدیریت آنلاین همایش

ارسال شده در 2010/11/17 در


فراهمایش نرم افزار مدیریت آسان و الکترونیک همایش ها از ابتدا تا انتهاست. فراهمایش مقالات را دریافت، اطلاعات داوران را ثبت و فرآیند داوری مقالات را مدیریت می کند.
فراهمایش همه امکاناتی را که شما برای برگزاری یک همایش کامل و فوق العاده نیاز دارید، در اختیارتان قرار می دهد. کافیست شما اطلاعات همایش خود را به ما منتقل کنید تا در اسرع وقت بهترین وب سایت ممکن را داشته باشید! با زیباترین طراحی، کاراترین ابزارها، پیوستگی کارهای دبیرخانه، ارتباط موثر با مخاطبین، بیشترین سرعت، و نرم افزاری که تجربه چند ده همایش را دارد!

فراهمایش نرم افزاری برای مدیریت وب سایت همایش ها، کنفرانس ها و مجلات علمی است، این نرم افزار به دلایل مختلفی مورد استفاده انجمن های علمی و دبیران همایش های مختلف قرار گرفته است. یکی از دلایل عمده استفاده از فراهمایش، طراحی اختصاصی آن جهت استفاده در همایش هایی با گستره وسیع مخاطب و کارکردهای متنوع است. هر همایش دارای قسمت های مختلف است که همه آنها می توانند از فراهمایش استفاده کنند!

فراهمایش دائما تغییر می کند، به روز می شود، ویژگی های جدید به آن افزوده می شود، ویژگی های خاص نیز، طرح های جدیدی برای آن طراحی می شود و … اکنون این شما هستید که تعیین می کنید چه ویژگی های بهتر و مناسبت تر است؟ چه چیزهایی باید زودتر به فراهمایش افزوده شود و چگونه افزوده شود؟ ویژگی های جدید چگونه باید باشند تا شما راحتتر باشید؟ کدام فرآیند را فراهمایش می تواند برای شما ساده تر کند؟ برای همین منظور، ما از شما می خواهیم هر آنچه را که فکر می کنید لازم است فراهمایش داشته باشد، به ما پیشنهاد بدهید. برای این منظور، پرسشنامه زیر را با استفاده از ایده تان پر کنید به غیر از این در زیر بهترین پیشنهادهای انجام شده برای فراهمایش نمایش داده شده اند، لطفا نظر خود را در مورد تک تک ویژگی های پیشنهادی به فراهمایش به ما بگویید